Praca: Zastępca Kierownika ds. Produkcji

Ogłoszenie numer: 5712978, z dnia 2021-10-14

Innowacyjna, prężna firma Bater, produkująca akumulatory przemysłowe zapewnia duże możliwości rozwoju.

Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym i stosuje najnowsze technologie produkcyjne.

Zastępca Kierownika ds. Produkcji

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Opis stanowiska

  • organizacja pracy
  • planowanie produkcji
  • bieżące wprowadzanie danych produkcyjnych do systemu ERP
  • przygotowywanie zamówień komponentów
  • nadzór nad terminowym wykonywaniem zleceń
  • praca zmianowa

Wymagania

  • wykształcenie średnie (wyższe mile widziane)
  • znajomość gospodarki materiałowej w procesach produkcyjnych
  • mile widziana znajomość systemów ERP
  • znajomość języka rosyjskiego (min. poziom komunikatywny)
  • znajomość j. angielskiego
  • znajomość MS Office
  • prawo jazdy B

Oferujemy

  • dobre zarobki
  • możliwości rozwoju