Praca: Zaopatrzeniowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Zaopatrzeniowiec
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/22/3249
OBOWIĄZKI:
- Zamawianie towarów, materiałów z Chin. Zamawianie niezbędnych usług transportowych. Analiza rynku i śledzenie nowych trendów towarowych. Analiza i selekcja ofert od dostawców z Chin. Negocjowanie cen oraz warunków z kontrahentami z Chin.- Godziny Pracy: 9:00-17:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: chiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach