Praca: Wulkanizator

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Wulkanizator
Miejsce pracy: Łaziska Górne
Numer: StPr/21/0886
OBOWIĄZKI:
Branża motoryzacyjnaWymiana opon w samochodach osobowych, dostawczych, terenowych, wyważanie kół, wulkanizacja opon w prasach. Ze względu na konieczność poruszania się samochodem w obrębie stanowiska pracy, wymagane jest prawo jazdy.OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa o pracę na czas określony 2 lataMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:43-170 Łaziska GórnePRACA W DNIACH I GODZINACH:pn - pt, godz. 8:00-16:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00/ podstawowy system i rozkład czasu pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Mile widziane wykształcenie zawodowe; doświadczenie zawodowe - mile widziane wulkanizator; uprawnienia: prawo jazdy kat. B; umiejętności: wulkanizacyjne, wymiany opon, wyważenia kół, naprawy ogumienia

Miejsce pracy:

Łaziska Górne

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 3 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych