Praca: Wulkanizator

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Wulkanizator
Miejsce pracy: Ornontowice
Numer: StPr/21/0860
OBOWIĄZKI:
WYMIANA OPON W SAMOCHODACH OSOBOWYCH, DOSTAWCZYCH, WYWAŻANIE KÓŁ, WULKANIZACJA OPON. ZE WZGLĘDU NA KONIECZNOŚĆ PORUSZANIA SIĘ SAMOCHODEM W OBRĘBIE STANOWISKA PRACY - WYMAGANE PRAWO JAZDY.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

MILE WIDZIANE WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWEMILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE JAKO WULKANIZATORPRAWO JAZDY KATEGORII BUMIEJĘTNOŚCI: WULKANIZACYJNE, WYMIANY I WYWAŻANIA OPON, NAPRAWY OGUMIENIA

Miejsce pracy:

Ornontowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 3 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych