Praca: Wulkanizator - monter opon przemysłowych

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Wulkanizator - monter opon przemysłowych
Miejsce pracy: Tarnowskie Góry
Numer: StPr/21/1252
OBOWIĄZKI:
naprawa i montaż opon wielkogabarytowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Wulkanizator (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wiedza i umiejętności wymagane w naprawie opon wielkogabarytowych OTR/EM - metoda jedno i dwustpniowawyjazdy poza miejscem wykonywania pracy w celu pozyskania materiału do naprawy bądź montażu materiału naprawianego

Miejsce pracy:

Tarnowskie Góry

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach