Praca: Woźna oddziałowa

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Woźna oddziałowa
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/22/0236
OBOWIĄZKI:

bieżące i okresowe sprzątanie pomieszczeń w tym min. wietrzenie pomieszczeń, podlewanie kwiatów, wynoszenie śmieci, wymienianie worków w koszach na śmieci; dbanie o estetyczny wygląd pomieszczeń; informowanie przełożonych o wszelkiego rodzaju zauważonych uszkodzeniach sprzętu o instalacji, współpracowanie z personelem placówki

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków, umiejętność współpracy z personelem przedszkola m/w j. ukraiński

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach