Praca: Uczeń w zawodzie Automatyk Urządzeń Sterowania Ruchem Kolejowym

Uczeń w zawodzie Automatyk Urządzeń Sterowania Ruchem Kolejowym

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.

Spółka w grupie DB Cargo Polska S.A. - Infra Silesia S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Rybniku, Sosnowcu w Dziale Automatyki i Energetyki.

Opis stanowiska

  • Montowanie, obsługiwanie, konserwacja i eksploatowanie podzespołów i zespołów urządzeń sterowania ruchem kolejowym na stacjach, liniach kolejowych i na przejazdach kolejowych
  • Wykonywanie pomiarów i prób w czynnych urządzeniach sterowania ruchem kolejowym oraz w czasie ich budowy i przebudowy
  • Wykonywanie napraw bieżących, remontów, pomiarów i regulacji urządzeń

Profil kandydata

  • Minimum wykształcenie zawodowe o profilu sterowanie ruchem kolejowym, automatyka, elektryka, elektrotechnika, elektronika, mechanika lub pokrewnym
  • Dobra organizacja i umiejętność planowania pracy
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Gotowość do delegacji na terenie Polski
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Atrakcyjna oferta szkoleń dla pracowników
  • Dobre warunki zatrudnienia
  • Prywatna opieka medyczna
  • Wczasy pod gruszą
  • Pakiet Medicover Sport
  • Zapomogi na Święta Wielkanocne i Boże Narodzenie
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracydla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia29.08.97 (Dz. U.2015.2135.)
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Inżynier Automatyk Utrzymania Ruchu

    Firma: Roca Polska

    Lokalizacja: śląskie/ Gliwice

    Jeżeli posiadasz: Wykształcenie wyższe techniczne, kierunkowe Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie przemysłowym Dobrą znajomość języka angielskiego w tym języka technicznego Znajomość języka niemieckiego technicznego...

    Dodane: 2021-10-22

  • Automatyk PLC

    Firma: NES Global Talent

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    Zadania: Tworzenie programów, standardów systemów opartych na sterownikach PLC Tworzenie systemów wizualizacji procesów (HMI/SCADA) Przygotowanie dokumentacji technicznej realizowanych projektów Oczekiwania: Wyższe wykształcenie techniczne, preferowane...

    Dodane: 2021-10-21

  • Specjalista ds. Robotyki

    Jeżeli posiadasz: Wykształcenie minimum średnie kierunkowe (elektromechanika, automatyka, mechatronika), Doświadczenie serwisowe robotów z zakresu elektrycznego, mechanicznego oraz programowania, Doświadczenie w implementacji manipulatorów i innych urządzeń...

    Dodane: 2021-10-19