Praca: Technik prac biurowych (staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Technik prac biurowych (staż)
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/21/1611
OBOWIĄZKI:
Technik prac biurowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak


Wymagania inne:

Wykształcenie średnie lub wyższe. Obsługa programu EXCEL, Word, urządzeń biurowych, prawo jazdy kat. B.

Miejsce pracy:

Tychy


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Pracownik biurowy - Dział Hurtowy

    Firma: BEL-POL

    Lokalizacja: śląskie/ Gliwice

    Praca stacjonarna w biurze Przygotowywanie ofert handlowych Zamawianie drzwi i podłóg u producentów Obsługa dokumentacji Umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych Komputer nie może być Ci obcy, pracujemy poczcie Outlook i dedykowanych programach,...

    Dodane: dzisiaj

  • Pracownik biurowy

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

    Lokalizacja: śląskie/ Sosnowiec

    przyjmowanie zleceń, kontakt z klientem, wprowadzanie danych do systemu, oferta pracy przeznaczona dla osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania inne: wykształcenie średnie z maturą

    Dodane: wczoraj

  • Pracownik biurowy

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    - Sumienne wykonywanie poleceń wszystkich przełożonych. Obsługa programów komputerowych koniecznych do wykonywania obowiązków, takich jak edytory tekstu, arkusze kalkulacyjne i bazy danych. Obsługiwanie poczty tradycyjnej oraz elektronicznej. Sporządzanie...

    Dodane: wczoraj

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2021 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone