Praca: Technik administracji

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Technik administracji
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/0196
OBOWIĄZKI:
sporządzanie i redagowanie pism urzędowych, obsługa urządzeń biurowych, obsługa obiegu dokumentów, archiwizacja dokumentacji, realizacja bieżących zadań merytorycznych związanych z działalnością Departamentu; praca w godzinach 06:30-14:30, 08:30-16:30
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu