Praca: Technik administracji (staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Technik administracji (staż)
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/21/0522
OBOWIĄZKI:
Technik administracji (STAŻ)
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

preferowane wykształcenie wyższe

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Specjalista ds. administracji

    Firma: ESA Logistika

    Lokalizacja: śląskie/ Gliwice

    Twój zakres obowiązków Czuwanie nad prawidłowym obiegiem dokumentów, zgodnie z obowiązującymi procedurami wewnętrznymi, Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej, dystrybucja wewnątrz firmy, wysyłka do klienta – poczta tradycyjna, elektroniczna oraz...

    Dodane: wczoraj

  • Specjalista ds. administracyjno-finansowych - Asystent Dyrekcji

    Firma: PL Europainting Sp. z o.o.

    Lokalizacja: śląskie/ Tychy

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Pełnienie funkcji Asystentki Prezesa Zarządu (cudzoziemiec, niemówiący po polsku) Rejestrację firmowej korespondencji, Fakturowanie sprzedaży Obsługa faktur sprzedażowych i zakupowych Raportowanie...

    Dodane: 2021-09-15

  • Technik administracji

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

    Lokalizacja: śląskie/ Tarnowskie Góry

    bieżąca obsługa sekretariatu i interesantów

    Dodane: 2021-09-01