Praca: Technik administracji (staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Technik administracji (staż)
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/24/1808
OBOWIĄZKI:
w załączniku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

wykształcenie średnie lub wyższe, komunikatywność, wysoka kultura osobista, pracowitość, umiejętność pracy w zespole oraz wysokie umiejętności interpersonalne,

Miejsce pracy:

Tychy


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Technik administracji

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

    Lokalizacja: śląskie/ Tarnowskie Góry

    Pomoc w realizacji zadań biura; wykonywanie czynności związanych z archiwizacją dokumentacji (Biuro Strategii i Rozwoju) Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: wykształcenie min. średnie - preferowane wyższe;...

    Dodane: 2024-10-19

  • Technik administracji

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

    Lokalizacja: śląskie/ Tarnowskie Góry

    Wykonywanie czynności związanych z archiwizacją doumentacji; pomoc w realizacji zadań wydziału (Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności) Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

    Dodane: 2024-10-19

  • Technik administracji

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

    Lokalizacja: śląskie/ Tarnowskie Góry

    Obsługa punktu wydawania wniosków; pomoc w realizacji zadań wydziału m.in. przygotowywanie korespondencji do wysyłki, przygotowywanie dokumentów do archiwizacji oraz pomoc przy obsłudze klienta (Wydział Komunikacji) Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

    Dodane: 2024-10-19

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2024 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone