Praca: Tatuażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Tatuażysta
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/22/1834
OBOWIĄZKI:
- Wykonywanie i projektowanie tatuaży kolorowych i czarno-szarych w stylistykach: realizm, neo-tradycyjny, tradycyjny.- Miejsce wykonywania pracy: Siedziba firmy Katowice + teren RP według zleceń.- Praca na 1/2 etatu w godzinach: 9:00-19:00 + soboty.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Doświadczenie NIE jest wymagane. Wymagana umiejętność wykonywania tatuaży kolorowych i czarno-szarych w stylistykach: realizm, neo-tradycyjny, tradycyjny.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach