Praca: Talent Searcher [rekrutacja online]

Talent Searcher [rekrutacja online]
Miejsce pracy: Katowice
Szukamy Ciebie jeśli:
  • Posiadasz solidne doświadczenie w obszarze direct search,
  • Znasz nowoczesne techniki i narzędzia sourcingowe,
  • Jesteś zorientowany/na na wyniki i posiadasz doskonałe umiejętności negocjacyjne,
  • Bardzo dobrze znasz angielski.
Dodatkowo zapunktujesz za:
  • Umiejętność dostosowania się do zmieniających się priorytetów,
  • Łatwość budowania długotrwałych relacji z obecnymi i przyszłymi kandydatami,
  • Pewność siebie i wytrwałość w dążeniu do realizacji celów zarówno indywidualnych, jak i zespołowych,
  • Znajomość zagadnień związanych z rekrutacją w branży IT/Finanse.

  • umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
  • 8:00 - 16:00 (8h dziennie)
    w tych godzinach pracujemy
  • Konduktorska 35, Katowice
    tutaj mieści się nasze biuro
Zakres obowiązków
70% - Proaktywne pozyskiwanie najbardziej wartościowych kandydatów z różnych kanałów
15%-Budowanie relacji z kandydatem i kierownikiem ds. rekrutacji poprzez częste aktualizacje i komunikację
15% - Poznawanie nowych sposobów pozyskiwania kandydatów
W ING Tech Poland dbamy o:
Twój rozwój:
  • wielokierunkowy rozwój
  • certyfikacje i transfer wiedzy
  • budżet szkoleniowy
  • najnowsze technologie
  • międzynarodowe projekty
  • darmowe lekcje języka angielskiego
Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę
  • prywatna opieka medyczna
  • 50% dofinansowania na kartę Multisport
  • parking rowerowy
  • strefy relaksu i rozrywki
  • imprezy integracyjne i program Stay Fit
Odpowiednie warunki pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy
  • kuchnia
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 1 roku.

Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.