Praca: Stylistka paznokci

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Stylistka paznokci
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/22/0396
OBOWIĄZKI:
Miejsce odbywania stażu:Ruda ŚląskaCzas pracy stażysty: pn-sb 8-19 według grafikuOkres stażu: min. 3 m-cePrzygotowanie miejsca pracy, obsługa klienta, posprzątanie miejsca pracy, zapoznanie z nowymi technikami przedłużania i ozdabiania paznokci, praca z lampą LED, praca na produktach CND shellac, vinylux.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

chęć wykonywania pracy, komunikatywność, uczciwość, zdolności manualne.

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych