Praca: Staż- referent

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Staż- referent
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/1144
OBOWIĄZKI:

- Prowadzenie prac pomocniczych w zakresie zadań zespołu. - Zapoznanie się z obowiązującymi przepisami prawnymi w w/w zakresie. - Rejestrowani wniosków w systemie komputerowym. - Przygotowywanie zestawień do sprawozdań. - Obsługa informacyjno- doradcza wnioskodawców. - Przygotowywanie bieżących informacji i materiałów. - Prowadzenie dokumentacji wynikającej z powierzonych zadań. - Pomoc w prowadzeniu pozostałych zadań bieżących.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera - pakiet MS OFFICE

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie