Praca: Staż - pracownik obsługi biurowej

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Staż - pracownik obsługi biurowej
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/22/0408
OBOWIĄZKI:
staż w wydziale spraw obywatelskich i cudzoziemców :pomoc w przygotowaniu dokumentacji dot. procedury nadawania odznaczeń państwowych; rozdzielanie Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie; archiwizacja; udzielanie informacji telefonicznej Urzędom Stanu Cywilnego;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie