Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/22/0714
OBOWIĄZKI:

Sprzedaż art. ogólnospożywczych. Praca w miłym zespole. Umowa o pracę lub umowa zlecenie do uzgodnienia. Praca na 2 zmiany 6.00-22.00 lub 3 zmiany (zmiana nocna tylko dla chętnych)

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, książeczka sanepidowska lub do uzupełnienia, doświadczenie nie jest wymagane

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 278 do 5 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu