Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Sprzedawca
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/21/1084
OBOWIĄZKI:
zadania:obsługa kasy fiskalnejobsŁuga klientaobsługa komputeraOferta pracy w ramach prac interwencyjnych realizowana w ramach projektu EFS RPO IV dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Ruda Śląska powyżej 30 roku życia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Miejsce pracy:

Ruda Śląska


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Sprzedawca

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

    Lokalizacja: śląskie/ Zabrze

    obsługa klienta, rozkładanie towaru, dbanie o wygląd sklepu.Praca na 1/2 etatu, 12 godzinny czas pracy (8.45-21.15).Adres miejsca pracy Zabrze Plac Teatralny 12. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne Wymagania inne: wykształcenie zawodowe...

    Dodane: wczoraj

  • Sprzedawca

    Firma: SMYK S.A.

    Lokalizacja: śląskie/ Jaworzno

    OFERUJEMY: wiedzę rozwijamy umiejętności zapewniamy wyzwania budujemy karierę OCZEKUJEMY: zaangażowania otwartości komunikatywności współpracy doświadczenia w obsłudze klienta mile widziane

    Dodane: wczoraj

  • Sprzedawca

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    - Sprzedaż art. spożywczych. Obsługa kasy fiskalnej. Rozliczanie utargu. Rozliczanie kasy. Przyjmowanie towaru. Układanie towaru w sklepie.- Praca na dwie zmiany w godzinach: 6:30-13:30, 14:30-21:30 + soboty i niedziele handlowe. Wymagania konieczne:...

    Dodane: 2021-12-06

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2021 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone