Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/21/1099
OBOWIĄZKI:

sprzedaż towarów, obsługa klienta, przyjmowanie towaru

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

doświadczenie 6 miesięcy

Miejsce pracy:

Sosnowiec


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Sprzedawca w Sklepie Medycznym

    Firma: Centrum Zaopatrzenia Medycznego "Cezal" S.A.

    Lokalizacja: śląskie/ Bytom

    Zakres obowiązków: sprzedaż asortymentu medycznego, doradztwo klientom przy wyborze sprzętu, środków i materiałów medycznych, składanie zamówień na art. medyczne, realizacja wniosków do NFZ. Wymagania: wykształcenie min. średnie osoby na emeryturze mile...

    Dodane: dzisiaj

  • Sprzedawca - Projektant Mebli Kuchennych

    Firma: AGATA Spółka Akcyjna

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało: Zapewnienie najwyższego poziomu standardu obsługi Klienta, Projektowanie kuchni wraz z wyceną, Prezentacja projektów, Przyjmowanie i koordynowanie procesu indywidualnych zamówień mebli kuchennych oraz...

    Dodane: dzisiaj

  • Sprzedawca

    Firma: kaes.

    Lokalizacja: śląskie/ Tychy

    JEŚLI: Cechuje Cię wysoka kultura osobista Łatwo nawiązujesz kontakt a komunikatywność to Twój niewątpliwy atut Chcesz się rozwijać i zostać super sprzedawcą Lubisz pracę w zespole Jesteś dyspozycyjny DOŁĄCZ DO NAS!!! OFERUJEMY: Dynamiczną pracę w...

    Dodane: 2021-10-15

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2021 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone