Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/24/0641
OBOWIĄZKI:
sprzedaż w różnych formach; przyjmowanie towaru, wprowadzanie do katalogu, obsługa sklepu internetowego i social mediów, wystawianie towaru, obsługa klientów, praca w godzinach 10.00-18.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

wykształcenie średnie

Miejsce pracy:

Sosnowiec


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Sprzedawca (staż)

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

    Lokalizacja: śląskie/ Zabrze

    Osoby zarejestriowane w PUP Zabrze Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

    Dodane: wczoraj

  • Doradca Klienta

    Firma: Adreams M. Smerda Sp.k.

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    Zapewnimy Ci: średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że: ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zł ponad 20% zarabia 7 – 8 tys. zł sam/a zdecydujesz, w której grupie będziesz! promesę,...

    Dodane: 2024-07-16

  • Doradca Klienta

    Firma: Adreams M. Smerda Sp.k.

    Lokalizacja: śląskie/ Zabrze

    Zapewnimy Ci: średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że: ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zł ponad 20% zarabia 7 – 8 tys. zł sam/a zdecydujesz, w której grupie będziesz! promesę,...

    Dodane: 2024-07-16

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2024 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone