Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Psary
Numer: StPr/24/0099
OBOWIĄZKI:
Praca fizyczna, sprzedaż odziezy damskiej.Godziny pracy: 10:00 - 19:00.Umowa o pracę na czas okreslony
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Wykształcenie kandydatów - dowolneUmiejętna obsługa klienta.Doświadczenie zawodowe min. 6 miesięcy

Miejsce pracy:

Psary


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Sprzedawca działu napoje-piwo

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

    Lokalizacja: śląskie/ Będzin

    Kasjer - sprzedawca. Pracownik działu napoje piwo - sprzedawcaPraca na dwie zmiany w godzinach od 6:00 do 14:00 i od 13:00 do 21:00. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: Wykształcenie kandydatów...

    Dodane: wczoraj

  • Doradca Klienta / Sprzedawca

    Firma: AGATA Spółka Akcyjna

    Lokalizacja: śląskie/ Gliwice

    Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało: Zapewnienie najwyższego poziomu standardu obsługi Klienta; Realizacja sprzedaży; Utrzymywanie standardu ekspozycji; Przyjmowanie i koordynowanie procesu indywidualnych zamówień mebli oraz terminów ich...

    Dodane: 2024-02-28

  • Sprzedawca

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

    Lokalizacja: śląskie/ Sosnowiec

    obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, przyjęcie i sprzedaż towaru, wykładanie towaru, prace porządkowe, praca w godzinach 06:00-14:00, 14:00-22:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno...

    Dodane: 2024-02-27

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2024 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone