Praca: Sprzedawca w branży mięsnej

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Sprzedawca w branży mięsnej
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/22/1178
OBOWIĄZKI:
przygotowanie towarów do sprzedaży, bieżące uzupełnianie towaru na półkach, w ladach, udzielanie inf dot. sprzedawanych produktów, obsługa klienta, przyjmowanie należności, odbiór i sprawdzenie zamówionego towaru, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o czystośc i bezpieczeństwo miejsca pracy, prace porządkowe w miejscu pracy, przestrzeganie BHP
Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Sprzedawca/ kasjer

    Firma: Młodzieżowe Biuro Pracy Katowice

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    Obsługa klienta przy kasie fiskalnej oraz na sali sprzedaży. Wymagania konieczne: Uprawnienia: książeczka sanepid Wymagania inne: Chęć do pracy, zaangażowanie, dokładność

    Dodane: 2022-12-05

  • Sprzedawca

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

    Lokalizacja: śląskie/ Piekary Śląskie

    sprzedaż i produkcja paczków, obsługa klienta. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: chęci do pracy, książeczka sanepidowska mile widziana

  • Sprzedawca internetowy

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

    Lokalizacja: śląskie/ Jaworzno

    wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe

    Dodane: 2022-12-04