Praca: Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/3234
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie biur, mieszkań, klatek schodowych, obiektów po remontach
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie zawodowe; zaangażowanie, dokładność, miła aparycja; umiejętność pracy w zespole; miejsce pracy: teren Gliwic

Miejsce pracy:

Gliwice


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Sprzątacz

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

    Lokalizacja: śląskie/ Sosnowiec

    odkurzanie, mycie posadzki, wycieranie kurzy z powierzchni biurowych, lamp, parterów, sprzątanie magazynów, mycie posadzki maszynami HAKO 404 (maszyna jeżdżąca), wymagana dyspozycyjność delegacji pracownika dla wykonania w całej Polsce, praca na terenie...

    Dodane: 2021-11-24

  • Sprzątaczka klatek schodowych i terenów zewnętrznych

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

    Lokalizacja: śląskie/ Zabrze

    Sprzątanie klatek schodowych i terenów zewnętrznych.Miejsce wykonywania pracy: Zabrze Rokitnica.Praca na umowę zlecenie, ok. 6 godzin pracy dziennie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: wykształcenie bez...

    Dodane: 2021-11-23

  • Sprzątaczka biurowa

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

    Lokalizacja: śląskie/ Zabrze

    Utrzymanie czystości biur, pomieszczeń socjalnych, itd. Praca w salonie meblowym w godzinach 8.00-12.00 od poniedziałku do piątku. Oferta WYŁĄCZNIE dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak...

    Dodane: 2021-11-23

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2021 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone