Praca: Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/21/0882
OBOWIĄZKI:

Okresowe mycie okien. Dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy. Sprzątanie pomieszczeń biurowych, sal , korytarzy i toalet. Wykonywanie innych poleceń przełożonego wynikających z organizacji pracy (szczegółowy zakres obowiązków w PMDK). Praca na jedną zmianę w godzinach od 15:00 do 19:00. Praca od poniedziałku do piątku. I umowa na czas określony 3 miesiące , z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie kandydatów zawodowe. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Dobra organizacja pracy. Staranność i sumienność. własna inicjatywa i samodzielność w wykonywanych działaniach, umiejętność pracy w zespole.

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie