Praca: Sprzątaczka biurowa

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Sprzątaczka biurowa
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/24/1444
OBOWIĄZKI:
Szkolenie BHP, ppoż. Szkolenie stanowiskowe. Zmywanie posadzek podłogowych oraz pozostałego wyposażenia siedziby PUP. Wycieranie kurzu z urządzeń i sprzętu komputerowego oraz mebli biurowych. Odkurzanie pomieszczeń. Zmywanie glazury ściennej i podłogowej w WC. Mycie umywalek i muszli klozetowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie