Praca: Sprzątacz

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Sprzątacz
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/2234
OBOWIĄZKI:
- Sprzątanie, zamiatanie, wycieranie, szorowanie, mycie różnego rodzaju nawierzchni w pomieszczeniach socjalnych, magazynowych, biurowych, toaletach, szatniach, korytarzach itp. Czyszczenie regałów (prace na wysokości), mycie okien i przeszkleń, zamiatanie, mycie kostki brukowej. W sezonie odśnieżanie. Obsługa maszyn/urządzeń czyszczących (odkurzacz piorący, maszyna myjąca podłogi - szorowarka, myjka ciśnieniowa).- Zlecenie wykonywane w godzinach: 5:00-21:00. Zlecenie wykonywane również w soboty.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagane doświadczenie zawodowe min. 2 miesiące na danym stanowisku (przerwa w zawodzie nie może być dłuższa niż 2 lata). Wymagana umiejętność obsługi maszyn/urządzeń czyszczących (odkurzacz piorący, maszyna myjąca podłogi - szorowarka, myjka ciśnieniowa). Wymagane predyspozycje do ciężkiej pracy fizycznej. Wymagana dyspozycyjność. Bardzo mile widziana podstawowa znajomość języka Ukraińskiego lub Rosyjskiego (zespół oraz koordynacja pochodzenia Ukraińskiego).

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach