Praca: Specjalista ds. Zakupu Usług Międzynarodowych

Specjalista ds. Zakupu Usług Międzynarodowych

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.
DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Zabrzu w Dziale Zakupu Usług Międzynarodowych.

Opis stanowiska

  • Zakup usług dodatkowych niezbędnych do wykonania kompleksowej usługi transportowej w tym pozyskiwanie ofert handlowych oraz negocjowanie ich warunków z partnerami handlowymi na zachodzie Europy i podwykonawcami we współpracy z działem Produkcji
  • Identyfikacja możliwości rozwoju przewozów
  • Sporządzanie ofert dla klientów
  • Współpraca z handlową częścią Spółek Grupy DB przy zapewnianiu oraz pozyskiwaniu stawek przewozowych
  • Wsparcie projektów prowadzonych w ramach Biura Sprzedaży
  • Przygotowanie materiałów na spotkania wewnętrzne (spotkania działu, Zarządu etc.)
  • Zakup oraz rozliczanie odcinków przewozu na zachodzie Europy u przewoźników i spedytorów oraz zakup i rozliczanie usług portowych związanych z przewozami DBCP
  • Sporządzanie tłumaczeń tekstów dot. tematyki sprzedażowej

Profil kandydata

  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego, znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z tworzeniem koncepcji przewozów kolejowych- mile widziane
  • Podstawowa znajomość transportu kolejowego i/lub łańcuchów logistycznych
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

Oferujemy

  • Atrakcyjna oferta szkoleń dla pracowników
  • Dofinansowanie do kolonii i "zielonej szkoły" dla dzieci
  • Dofinansowanie do studiów
  • Kursy Językowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet Medicover Sport
  • Wczasy pod gruszą