Praca: Specjalista ds. ofertowania i kosztorysowania

Chemobudowa - Kraków S.A. to dynamicznie rozwijająca się Spółka o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym w kraju i na rynku niemieckim poparta 72-letnią historią działalności.

Obecnie poszukujemy osób do pracy w zawodzie:

Specjalista ds. ofertowania i kosztorysowania
Miejsce pracy: Katowice
Obowiązki:
  • analiza zapytań ofertowych, warunków i materiałów przetargowych oraz dokumentacji technicznej,
  • pozyskiwanie ofert z rynku od podwykonawców i dostawców materiałów,
  • opracowywanie i przygotowywanie danych niezbędnych do wykonania i złożenia oferty,
  • gromadzenie danych dotyczących wskaźników techniczno - ekonomicznych robót budowlanych, nośników cenowych, wskaźników inflacji, dostawców oraz cen materiałów budowlanych,
  • współudział w opracowywaniu ofert przetargowych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe inżynierskie o profilu budowlanym,
  • praktyczna umiejętność szacowania kosztów produkcji budowlanej oraz analityczne myślenie,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w zakresie kosztorysowania, planowania i budżetowania inwestycji budowlanych,
  • wysoko rozwinięte umiejętności obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office,
  • znajomość programów kosztorysowych i środowiska CAD,
  • dyscyplina i umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość ustawy prawa zamówień publicznych będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań,
  • terminową wypłatę wynagrodzenia,
  • pełne ubezpieczenia społeczne od wynagrodzenia,
  • szeroki zakres świadczeń z funduszu socjalnego (wczasy pod gruszą, dofinansowanie do kolonii dzieci, paczki mikołajowe, świadczenie Bożonarodzeniowe),
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się Spółce,
  • możliwość korzystania z dofinansowania do dodatkowej opieki medycznej.
Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami