Praca: Specjalista ds. obsługi klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Specjalista ds. obsługi klienta
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/22/2920
OBOWIĄZKI:
Oferta stażu dla osób pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy.Wykształcenie: min. średnie; znajomość obsługi komputera i pakietu Ms Office; zakres obowiązków: obsługa klientów, pilnowanie końca polis, rozliczanie polis, kontakt z towarzystwami ubezpieczeniowymi, wystawianie polis; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach