Praca: Specjalista ds. marketingu i sprzedaży (staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Specjalista ds. marketingu i sprzedaży (staż)
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/22/0879
OBOWIĄZKI:
w załączniku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: komputer - obsługa

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, umiejętność obsługi komputera, samodyscyplina, dobra organizacja pracy, kreatywność, zdolność komunikacji oraz pracy w zespole, terminowość,

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach