Praca: Specjalista do spraw sprzedaży

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Specjalista do spraw sprzedaży
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/22/0366
OBOWIĄZKI:
POWER (GRUPA WIEKOWA 18-29)- analizowanie rynku i ofert konkurencji,- pozyskiwanie nowych klientów,- utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi partnerami handlowymi,- analizowanie wyników sprzedaży,- tworzenie ofert handlowych,- negocjowanie umów i warunków handlowych,- realizowanie planów sprzedażowych,- reprezentowanie firmy w wydarzeniach branżowych,- proponowanie działań usprawniających sprzedaży,- sporządzanie dokumentacji dotyczącej sprzedaży.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej