Praca: Specjalista do spraw sprzedaży

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Specjalista do spraw sprzedaży
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/3161
OBOWIĄZKI:
Oferta z Prac Interwencyjnych dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w tut. Urzędzie (SZANSA NA POWRÓT - oferta dla osób do 30 r.ż.)Wykształcenie: brak wymagań, doświadczenie w branży w sprzedaży z klientem biznesowym, zakres obowiązków: praca w dziale handlowym, sprzedaż usług HR, obsługa i wdrażanie projektów, jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw sprzedaży
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach