Praca: Specjalista do spraw kadr

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Specjalista do spraw kadr
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Numer: StPr/22/0473
OBOWIĄZKI:
Profesjonalna i pełna obsługa w zakresie kadr ok. 200 pracowników,Obsługa w zakresie zawierania umów cywilno - prawnych,Sporządzanie deklaracji i sprawozdań do instytucji zewnętrznych,Sporządzanie dokumentacji pracowniczej (umów, aneksów, porozumień, zaświadczeń, świadectw pracy),Monitorowanie ważności badań lekarskich i szkoleń BHPProwadzenie spraw dotyczących Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, Wprowadzanie danych kadrowych do systemu Microsoft Navision,Przygotowywanie raportów na potrzeby Zarządu,Prowadzenie korespondencji z instytucjami zewnętrznymi,Czynny udział w kreowaniu pozytywnego wizerunku Firmy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: podstawy w zakresie naliczania płac oraz przepisów ZUS
Uprawnienia: 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (wymagany staż - lata: 5)
Uprawnienia: bardzo dobra, gruntowna znajomość prawa pracy i zagadnień z zakresu kadr
Uprawnienia: znajomość obsługi komputera (bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - w szczególności Excel)

Miejsce pracy:

Siemianowice Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich