Praca: Spawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich
Spawacz
Miejsce pracy: Radzionków
Numer: StPr/21/0495
OBOWIĄZKI:
prace spawalnicze
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Kurs zawodu - ślusarz - spawacz


Wymagania inne:

wykształcenie min. podstawowe; uprawnienia mig/mag/elektroda/palnik gazowy, min. 2 lata doświadczenia

Miejsce pracy:

Radzionków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Pomocnik elektryka

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    - Praca związana z budową sygnalizacji świetlnych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego.- Miejsce pracy: teren województwa Śląskiego.- Praca po 8 godzin dziennie w godzinach 6:00-15:00. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak...

    Dodane: 2021-10-19

  • Asystent informatyka

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    - Wsparcie wymiany sprzętu i upgradeu stacji roboczych, wsparcie konfiguracji urządzeń opartych na Android, wsparcie instalacji i aktualizacji systemów operacyjnych na nowych stacjach roboczych, zdalna oraz lokalna pomoc pracownikom firmy, szkolenie...

    Dodane: 2021-10-19

  • Asystent projektanta

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    - Sporządzanie projektów technicznych i wykonawczych obiektów budowlanych - Godziny pracy: 6:00-14:00. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: budownictwo lądowe, konstrukcje budowlane, teoria konstrukcji Wymagania...

    Dodane: 2021-10-19

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2021 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone