Praca: Spawacz - ślusarz

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Spawacz - ślusarz
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Numer: StPr/22/0539
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie elementów do spawania poprzez oczyszczenie obszaru spawania, ich dopasowanie i sczepianie,posługiwanie się narzędziami ślusarskimi, takimi jak: szczotki, pilniki, szlifierki oraz przyrządami kontrolnymi, wykonywanie czynności spawalniczych wg określonej metody
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: uprawnienia spawalnicze-podstawowe (PN-EN ISO 3834-4)
Uprawnienia: minimum roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku spawacza w ostatnich 2 latach
Uprawnienia: umiejętność czytania rysunku technicznego

Miejsce pracy:

Siemianowice Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich