Praca: Spawacz metodą mag 135

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Spawacz metodą mag 135
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Numer: StPr/21/0679
OBOWIĄZKI:
Prace spawalnicze. Wymagania: chęć do pracy, osoba bez nałogów, uprawnienia MAG 135 oraz mile widziane doświadczenie zawodowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MAG
Uprawnienia: bez nałogów
Uprawnienia: chęć do pracy

Wymagania inne:

Wymagania: chęć do pracy, osoba bez nałogów, uprawnienia MAG 135 oraz mile widziane doświadczenie zawodowe.

Miejsce pracy:

Siemianowice Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich