Praca: Ślusarz

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Ślusarz
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/21/0654
OBOWIĄZKI:
frezowanie, wiercenie, szlifowanie elementów aluminiowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

osoba do przyuczenia

Miejsce pracy:

Sosnowiec


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Pracownik ogólnobudowlany

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

    Lokalizacja: śląskie/ Zabrze

    pomoc przy instalacjach gazowych i wodno-kanalizacyjnych, układanie styropianu, pomoc przy pracach wykończeniowych itp.Praca na budowie w Zabrzu na okres 6 miesięcy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: wykształcenie bez...

    Dodane: wczoraj

  • Inspektor - w referacie lokalizacji obiektów w wydziale architektury i budownictwa w urzędzie miasta katowice

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    Więcej informacji na stronie: https://bip.katowice.eu/Ogloszenia/OfertyPracy/ogloszenie.aspx?idr=2014&menu=729Ogłoszenie Nr OZ/108/2021 Prezydent Miasta Katowice ul. Młyńska 4 Urząd Miasta Katowiceposzukuje kandydata na wolne stanowisko urzędnicze - inspektor -...

    Dodane: wczoraj

  • Specjalista ds. sprzedaży

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

    Lokalizacja: śląskie/ Będzin

    Dobór i sprzedaż części i akcesoriów motoryzacyjnych. Kompletowanie zamówień, rozkładanie zatratowań. Finalizacja transakcji w kasie.Praca na dwie zmiany w godzinach od 8:00 do 16:00 oraz od 9:00 do 17:00.Poszukujemy osoby na stanowisko sprzedawcy na...

    Dodane: wczoraj

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2021 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone