Praca: Serwisant

Ogłoszenie numer: 7898325, z dnia 2023-02-07

ASCO RAIL Sp. z o.o. Firma od początku swojej działalności związana jest z tematyką kolejową, a szczególnie z zagadnieniami związanymi z eksploatacją i naprawą pojazdów szynowych, więcej informacji: www.ascorail.pl

Serwisant

Miejsce pracy: Pyskowice

Opis stanowiska

  • montaż i serwis urządzeń i stanowisk kontrolno – pomiarowych.

Wymagania

  • podstawowa znajomość budowy maszyn.
  • podstawowa znajomość zagadnień z zakresu hydrauliki, elektrotechniki i elektroniki.
  • podstawowa umiejętność czytania schematów elektrycznych i hydraulicznych.
  • prawo jazdy kat. B.
Mile widziane:
  • znajomość sterowników przemysłowych z rodziny Siemens oraz Fanuc.
  • znajomość języków obcych (angielski, rosyjski, niemiecki).

Oferujemy

  •  pracę na pełny etat w zgranym zespole (możliwe inne formy np. niepełny wymiar),
  • pracę przy opracowywaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych,
  • zdobycie doświadczenia zawodowego,
  • pełen pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, paczki i bony świąteczne, karta Multisport)