Praca: Serwisant sieci telekomunikacyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich
Serwisant sieci telekomunikacyjnych
Miejsce pracy: Piekary Śląskie
Numer: StPr/22/0237
OBOWIĄZKI:
serwis sieci telekomunikacyjnej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

-

Miejsce pracy:

Piekary Śląskie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

do 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Serwisant urządzeń grzewczych

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

    Lokalizacja: śląskie/ Sławków

    Naprawa urządzeń grzewczych w ramach serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Praca w domu u klienta na terenie woj. śląskiego. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: Wykształcenie kandydatów zasadnicze zawodowe....

    Dodane: wczoraj

  • Serwisant sprzedawca

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

    Lokalizacja: śląskie/ Zabrze

    Przyjmowanie i wydawanie urządzeń do/z serwisu. Testowanie komputerów. Optymalizacja wydajności komputerów. Proponowanie i wyjaśnianie klientowi cech produktów oferowanych przez firmę. Praca od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00, sporadycznie w...

    Dodane: 2022-04-28

  • Serwisant- mechanik

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

    Lokalizacja: śląskie/ Tychy

    Wymiana opon i drobne prace mechaniczne. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: Wykształcenie zawodowe lub średnie. Praca na stanowisku mechanik samochodowy, serwisant ogumienia. Umiejętności w mechanice samochodowej i...

    Dodane: 2022-04-23

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2022 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone