Praca: Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Sekretarka
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/22/0552
OBOWIĄZKI:

- Dbanie o prawidłowy przepływ informacji w firmie. - Odbieranie telefonów, przyjmowanie, wysyłanie korespondencji. - Zaopatrzenie w artykuły biurowe.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe. Mile widziane prawo jazdy kat. B. Znajomość pakietu MS Office.

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach