Praca: Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Sekretarka
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/21/1137
OBOWIĄZKI:

przyjmowanie klientów, obsługa telefonów, poczty, poczty mailowej, obsługa konferencji i wideokonferencji, obsługa programu Saldeo, obsługa skanera szczelinowego, skanowanie i segregowanie dokumentów i faktur

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

obsługa programu Libre office

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu