Praca: Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Sekretarka
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/21/1021
OBOWIĄZKI:
RPO (GRUPA WIEKOWA POWYŻEJ 30 ROKU ŻYCIA);- przyjmowanie, rejestracja oraz koordynacja przychodzącej korespondencji elektronicznej,- obsługa korespondencji w zakresie przyjmowania pism i dokumentów, odbieranie wiadomości mailowych,- rejestracja w systemie KomBok, skanowanie dokumentów, dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji,- przyjmowanie dokumentów do Zarządu, sprawdzanie pod kątem ostatecznego podpisu przez Zarząd,- prowadzenie oraz koordynacja korespondencji wewnętrznej oraz zewnętrznej,- wysyłka pism wychodzących faxem. mailem dla działów podlegających Sekretariatowi Zarządu,- wysyłka pism wychodzących pocztą poleconą,- pisanie i redagowanie pism Zarządu,- segregacja i archiwizowanie dokumentów Sekretariatu Zarządu,- działania z obszaru public relations,- redagowanie tekstów promocyjnych,- organizacja akcji promocyjnych,- tworzenie projektów folderów, ulotek,- obsługa urządzeń biurowych oraz zapewnienie ich prawidłowego funkcjonowania (komputer, drukarka wielofunkcyjna).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Zarządzanie i marketing
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Administracja

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej