Praca: Robotnik wyładunkowy

Robotnik wyładunkowy

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.
Spółka w grupie DB Cargo Polska S.A. - DB Cargo Spedkol Sp. z o.o. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku na Terminalu Przeładunkowym w Sławkowie.

Opis stanowiska

  • Dokonywanie przeładunków towarów
  • Przyjmowanie towaru na terminal i wydawanie towaru z terminala
  • Ważenie samochodów i wagonów, wystawianie dokumentów związanych z przyjmowaniem/wydawaniem towaru, wypisywanie dokumentów przewozowych
  • Obsługa wózków widłowych
  • Dbałość o ład i porządek w obrębie terminala

Profil kandydata

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność współpracy i pracy w zespole
  • Orientacja na klienta oraz otwartość
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność obsługi komputera
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Pracownik pralni

    Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o.

    Lokalizacja: śląskie/ Dąbrowa Górnicza

    Oferta: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Stawka zasadnicza + premia miesięczna Praca w systemie II-zmianowym Manpower Premium (zniżki, karta MultiSport, ubezpieczenie PZU) Praca w stabilnej i renomowanej firmie Możliwość zdobycia cennego...

    Dodane: 2021-10-21

  • Pracownik fizyczny

    Firma: PPHU DALPOL Palion Tomasz

    Lokalizacja: śląskie/ Siemianowice Śląskie

    Oferowana praca obejmuje wiele aspektów związanych z produkcją i zabudową jachtów. Poszukujemy osób do wykonywania poniższych prac: montaż elementów drewnianych, mebli, drzwi i okien na jachtach, prace wykończeniowe, laminowanie, nakładanie szpachli,...

    Dodane: 2021-10-13

  • Pracownik fizyczny-operator

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

    Lokalizacja: śląskie/ Chudów

    Prace fizyczne przy recyklingu odpadów gumowych, obsługa gilotyny, młynka, prasy Wymagania inne: [Inne] : Mile widziane doświadczenie na stanowisku Pracownik fizyczny-operator.

    Dodane: 2021-10-07