Praca: Robotnik przemyslowy

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
Robotnik przemyslowy
Miejsce pracy: Bytom
Numer: StPr/22/1310
OBOWIĄZKI:
segregacja i rozbiórka palet drewnianych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Bytom

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Pracownik Produkcji

    Firma: Roca Pool - Spa Sp. z o.o.

    Lokalizacja: śląskie/ Gliwice

    Miejsce pracy: Gliwice Jeżeli posiadasz: Gotowość do pracy na produkcji, Gotowość do świadczenia pracy w systemie jedno lub trzy zmianowym, Zdolność szybkiego uczenia się, Umiejętność pracy w zespole. To my nauczymy Cię: Obsługi maszyn i urządzeń,...

    Dodane: 2022-11-26

  • Specjalista produkcji cd

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

    Praca nad udoskonalaniem procesu produkcji filtrów lsh oraz kordierytu; uzgadnianie szczegółów produkcji ze specjalistami w Japonii; szkolenie polskich pracownikiów z produkcji filtrów; sporządzanie raportów dla japońskich przełożonych Wymagania konieczne:...

    Dodane: 2022-11-25

    Optymalizacja produkcji dużych filtrów; wdrażanie innowacyjnych rozwiązań; szkolenie polskich pracowników w zakresie unowocześnień produkcyjnych; testowanie nowych urządzeń produkcyjnych; sporządzanie raportów dla japońskich przełożonych Wymagania...