Praca: Robotnik magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Robotnik magazynowy
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/21/1357
OBOWIĄZKI:

przyjmowanie/ wydawanie towarów; kompletowanie/ układanie towarów; prace ze skaner,obsługa komputera; obsługa systemu zarządzania magazynem VOICE; transport towarów; utrzymywanie porządku i czystości w magazynie; udział w inwentaryzacjach; ponoszenie odpowiedzialności materialnej za powierzone towary i środki

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

mile widziane: obsługa komputera oraz obsługa skanera kodów towarów gotowość do podjęcia pracy fizycznej, gotowość do pracy w systemie zmianowym, dobra samoorganizacja

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie