Praca: Robotnik magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Robotnik magazynowy
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/24/1850
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie/ wydawanie towarów/ produktów; kompletowanie/ układanie towarów/ produktów; prace ze skanerem kodów towarów /produktów; obsługa komputera; obsługa systemu zarządzania magazynem; transport towarów/ produktów, utrzymanie porządku i czystości w magazynie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : dobra znajomość obsługi komputera, sprawność manualna, gotowość do pracy w systemie zadaniowym[Umiejętność 1] : znajomość obsługi skanera kodów[Inne] : Mile widziane doświadczenie w zawodzie 432103 - magazynier lub 933304 - robotnik magazynowy lub pokrewne, gotowość do pracy fizycznej, gotowość do pracy w systemie zadaniowym w tym o porze nocnej i dni wolne. Mile widziana znajomość jęz.: wietnamski, filipiński, rosyjski, ukraiński, białoruski, angielski, kazachski dla ułatwiania komunikacji z pracownikami-cudzoziemcami pracującymi na magazynie

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 do 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach