Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/24/0342
OBOWIĄZKI:
- poznanie charakterystyki i organizacji pracy Urzędu, wykonywanie prac porządkowych oraz konserwacja i wykonywanie nieskomplikowanych prac naprawczych w budynku Urzędu, utrzymywanie podstawowego sprzętu gospodarczego w należytym stanie technicznych, wykonywanie zadań i czynności pomocniczych i usługowych w stosunku do innych pracownikow, polegające między innymi na pomocy w załadunku i rozładunku towarów, pracach magazynowych, ustawianiu mebli itp., obsługiwanie i konserwacja sprzętu technicznego wykorzystywnego w pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: dokładność
Uprawnienia: łatwość nawiązywania kontaktów
Uprawnienia: zdolności techniczne
Uprawnienia: podzielność uwagi
Uprawnienia: umiejętność współpracy z innymi współpracownikami
Uprawnienia: skrupulatność
Uprawnienia: umiejętność obsługi urządzeń biurowych

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej