Praca: Robotnik do prac lekkich- woźna oddziałowa

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Robotnik do prac lekkich- woźna oddziałowa
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/22/0253
OBOWIĄZKI:
sprzatanie pomieszczeń, pomoc w wydawaniu posiłków, mycie naczyń po posiłkach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Mysłowice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Sprzątacz pojazdów

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

    Lokalizacja: śląskie/ Mysłowice

    UTRZYMYWANIE W CZYSTOŚCI SAMOCHODÓW POWRACAJĄCYCH Z PODRÓŻY SŁUŻBOWYCH. CZYSZCZENIE WEWNĘTRZNYCH ORAZ ZEWNĘTRZNYCH ELEMENTÓW POJAZDÓW, ODKURZANIE, SPRZĄTANIE BIURA. PRACA NA JEDNĄ ZMIANĘ W GODZ. 08:00 - 16:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak...

    Dodane: wczoraj

  • Sprzątaczka

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

    Lokalizacja: śląskie/ Sosnowiec

    zamiatanie, mycie podłóg i wietrzenie przydzielonych pomieszczeń, mycie okien, dbanie o kwiaty, ścieranie kurzu, opróżnianie koszy na śmieci, pastowanie podłóg, dbanie o czystość i sprzęt zgodnie z wymogami higieny, praca w godzinach 14.00-22.00....

    Dodane: wczoraj

  • Sprzątaczka

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

    Lokalizacja: śląskie/ Zabrze

    sprzątanie biura oraz hal magazynowych i produkcyjnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne Uprawnienia: książeczka sanepidowska

    Dodane: wczoraj

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2022 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone