Praca: Referent w dziale księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Referent w dziale księgowości
Miejsce pracy: Kobiór
Numer: StPr/22/0436
OBOWIĄZKI:
segregowanie dokumentów pod wzgledem ich rodzaju, sprawdzanie dokumntów pod wzgledem formalno-rachunkowym, przygotowywanie dokumntów do korespondencji, wprowadzanie do systemu FK zadekretowanych dokumentów, archiwizowanie dokumentów księgowych, przygotowywanie dokumentów do zapłaty
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

wykształcenie średnie (ekonomiczne ogólne), umiejętność obsługi komputera

Miejsce pracy:

Kobiór

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie