Praca: Referent działu kadr

Abisal Sp. z o. o.

Jesteśmy producentem sprzętu sportowego sprzedawanego pod własnymi markami w Polsce i kilkunastu krajach Europy. Silnie rozwijamy portfolio naszych marek – w związku z czym potrzebujemy wsparcia w komunikacji w przestrzeni cyfrowej.

Referent działu kadr
Miejsce pracy: Bytom

Opis stanowiska:
  • prowadzenie spraw związanych z BHP
  • weryfikacja dokumentacji zleceniobiorców i pracowników w celu prawidłowego zgłoszenia do ZUS
  • wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym CDN Optima
  • przygotowanie pism wychodzących do instytucji zewnętrznych np. ZUS
  • współpraca z komórkami organizacyjnymi firmy
  • inne czynności wynikające ze specyfikacji pracy
Nasze wymagania:
  • mile widziane wykształcenie min. średnie (lub w trakcie studiów - preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, ekonomia, finanse, kadry i płace)
  • bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office (Word, MS Excel)
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań